.

.

Женска Торбичка Чанта Со Голем Капацитет Пространа Платнена Чанта, Дами Вкрстени Торби За Рамо Скитник Торба Чанта За Торба Модна Рачка Торбичка

Женска Торбичка Чанта Со Голем Капацитет Пространа Платнена Чанта, Дами Вкрстени Торби За Рамо Скитник Торба Чанта За Торба

DEN 2.00

Износ
Залиха

Кожа. Увезени. Големина : ширината е околу 17,8 - 19,7 инчи, висината е околу 11,2 инчи, а дебелината е околу 7,9 инчи. Отворањето на чантата има патент, а внатрешноста има оддел за лесно складирање. Рачката е изработена од кожа, а внатрешната брава е зашиена. , вклучително и вкрстеното шиење на рачката и дава на нашата торба силна носивост. Стилска Чанта Со Ленти : стилот на лентата на чантата е ист како и сликата, но лентите на површината ќе постојат на различни места според различни серии на производство, така што приказот на торбата што ја добивате и сликата ќе биде малку поинаква. Супериорен Материјал : Оваа чанта е изработена од висококвалитетна платнена ткаенина и полиестерска обвивка, стилскиот и едноставен дизајн е издржлив, не е лесно да се добие прашина, лесен за секојдневна нега. Мода и Практичност : Модерен дизајн со пруги е погоден за секојдневно патување, патување, шопинг. Практичното големо отворање и дизајнот со голем капацитет е погодно за складирање на повеќе предмети погодни за бизнис, канцеларија, училиште. Едноставен стил модел е погоден за жени од различни возрасти. Совршен Подарок : тоа е добар избор како подарок за жените, но и добар избор за различни празнични подароци. Ние ветуваме : ако не сте задоволни со нашата торба, ние ќе обезбедиме бесплатна замена,без прашања!.

Карактеристики

Производи во категоријата