.

.

Мујудади Еднократно пиење сламки алуминиумска легура слама алуминиумска легура животната средина-пријателски краток слама кадифе торба (8 пакет)

Мујудади Еднократно пиење сламки алуминиумска легура слама алуминиумска легура животната средина-пријателски краток слама кадифе

DEN 223.84

Износ
Залиха

Список на производи : слама за повеќекратна употреба од алуминиумска легура * 7 (Црна Зелена Кафеава Сива Сребрена Црвена Боја), кадифена кеса * 1. Овие сламки се направени од висококвалитетна алуминиумска легура. За разлика од другите евтини сламки, нашите сламки се со мала тежина и дебели во ѕидот, па затоа се многу силни, ниту премногу тешки ниту премногу лесни. Со нашата технологија за полирање, површината на сламата е добро полирана и многу мазна, така што усните и рацете можат да ја допрат. Секој врв на нашата метална слама има мазен кружен раб. Дури и без силиконски капак, тие не случајно ќе ги исечат усните или непцата. Овие одржливи и еднократно сламки немаат метален вкус, без бпа, без олово, непластични и нетоксични. Тие се многу издржливи и можат да заменат стотици пластични сламки. Список на производи : слама за повеќекратна употреба од алуминиумска легура * 7 (Црна Зелена Кафеава Сива Сребрена Црвена Боја), кадифена кеса * 1.

Карактеристики

Производи во категоријата