.

.

3.5 X Висока Дефиниција Супер Телефото Објектив Компатибилен Со Sony HXR-NX3/1

3.5 X Висока Дефиниција Супер Телефото Објектив Компатибилен Со Sony HXR-NX3/1

DEN 1.67

Износ
Залиха

Оптика 3.5 х Ултра Компактен 72мм Телефото Објектив (Јапонија). Оптимизиран За Мега Пиксел Фотографија. Дигитална Леќа Со Висока Дефиниција (3 Групи/3 Елементи). Повеќеслојното Оптичко Стакло Користи Филтри од 72 мм. Автоматскиот Фокус со екстремна Брзина дава јасни и јасни слики. Оваа Ставка Вклучува : 1. Телефото Објектив. 2. Капа На Објективот. 3. Леќа Торбичка 4. Леќа Долниот Капак.

Карактеристики

Производи во категоријата