.

.

Ексма Хард Патување Торба За Чување НА Случај VR Слушалки Преносни Удобен Носење Случај Контролори Додатоци

Ексма Хард Патување Торба За Чување НА Случај VR Слушалки Преносни Удобен Носење Случај Контролори Додатоци

DEN 2.33

Износ
Залиха

Компатибилен Модел куќиштето За Патување За Носење Компатибилно со Oculus Потрагата и Потрагата 2. Овој случај за потрага 2 е дизајниран со различна големина на еластични ленти обезбедувајќи голема стабилност за организирање додатоци за потрага по окулус, како што се слушалки за игри на вр и контролери на допир. Сеопфатна Заштитабунар изработен ОД тврда обвивка НА ЕВА и материјал отпорен на вода, Овој Случај нуди голема заштита за вашите СЛУШАЛКИ ЗА ВР. Силен и издржлив материјал со мека обвивка внатре за да ги заштити сите работи внатре од гребнатини, прашина, удари и случајно испуштање. Со еластична лента за прицврстување внатре, торбичката за носење го прави окулус потрагата останува безбедна при движење. Удобен и Лесен дизајн со двоен водоотпорен патент овозможува лесен пристап до Вашите Слушалки И додатоци За Окулус, отворени и затворени без проблеми. Лесниот материјал ви овозможува удобна преносливост без разлика дали е дома или патувате. Големина На рачката : 260 x220 x180 mm (L*W*H) Цврста рачка за полесно носење. Компактен окулус потрагата 2 случајот за патување може лесно да се стави во вашиот ранец и багаж, погоден за патување, одмор, датум или дома. Малата големина заштедува повеќе простор за вас. Компатибилен Модел куќиштето За Патување За Носење Компатибилно со Oculus Потрагата и Потрагата 2. Овој случај за потрага 2 е дизајниран со различна големина на еластични ленти обезбедувајќи голема стабилност за организирање додатоци за потрага по окулус, како што се слушалки за игри на вр и контролери на допир. Сеопфатна Заштитабунар изработен ОД тврда обвивка НА ЕВА и материјал отпорен на вода, Овој Случај нуди голема заштита за вашите СЛУШАЛКИ ЗА ВР. Силен и издржлив материјал со мека обвивка внатре за да ги заштити сите работи внатре од гребнатини, прашина, удари и случајно испуштање. Со еластична лента за прицврстување внатре, торбичката за носење го прави окулус потрагата останува безбедна при движење. Удобен и Лесен дизајн со двоен водоотпорен патент овозможува лесен пристап до Вашите Слушалки И додатоци За Окулус, отворени и затворени без проблеми. Лесниот материјал ви овозможува удобна преносливост без разлика дали е дома или патувате. Големина На рачката : 260 x220 x180 mm (L*W*H) Цврста рачка за полесно носење. Компактен окулус потрагата 2 случајот за патување може лесно да се стави во вашиот ранец и багаж, погоден за патување, одмор, датум или дома. Малата големина заштедува повеќе простор за вас. Почитуван купувач, добредојдовте во мојата продавница. Ние сме производител специјализиран за дизајн и производство. Фабричка директна продажба по пристапни цени. Нашата продавница се придржува до деловната филозофија на "прво квалитетна, искрена услуга, базирана на чесност" и континуирано го подобрува квалитетот и услугата на производот. Ви посакувам пријатно шопинг искуство во оваа продавница. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. благодарам!.

Карактеристики

Производи во категоријата