.

.

Сарлар мода тешко патување за Oculus Meta Quest 2/Meta Quest Pro, проширен капацитет компатибилен со Kiwi Design/Bobovr Сите елитни ленти и додатоци, ранец на крстосница

Сарлар мода тешко патување за Oculus Meta Quest 2/Meta Quest Pro, проширен капацитет компатибилен со Kiwi Design/Bobovr Сите

DEN 0.67

Износ
Залиха

✔ Патентиран дизајн Модна мета потрага 2 & Meta Quest Pro Case-Геометрискиот изглед на полиедрон создава персонализирано визуелно искуство, структурата на една парчиња тврда школка трајна заштита за вашата Quest 2 & Quest Pro Headset и Controller на допир. ✔ Прилагодена мета потрага 2 и Meta Quest Pro Chate-Press-Prossion Design Case Case ја одржува вашата потрага 2 & Quest Pro и додатоци организирани додека ги штитите од оштетување и прават складирање, како и транспорт на ветер. ✔ Поставете ги сите заменливи елитни ленти-случајот компатибилен со Oculus Quest 2 & Elite Strap со Battery & Kiwi Design/Bobovr M2 Pro/Nexigo S32 лента за глава и сите. Решава загриженост да не бидете во можност да носите елита на трети страни. ✔ Ексклузивно проширување на дизајнот-капацитетот на ранецот на прашка може да се прошири и да се договори со патент во средната позиција. Има доволно простор за сместување на повеќе додатоци. ✔ Мода и мултифункционално -би можеле да ги носите во секој случај како торба за градите / торбата за рамо / торба за крстосници за работа, датира, шопинг и патување во секојдневниот живот. И тоа е водоотпорно, може да се носи за активности на отворено, како што се трчање, возење велосипед, пешачење, кампување, итн. Тоа е одличен подарок за вашите пријатели и семејство. Покривка на леќи VR. Покривка на леќи VR.

Карактеристики

Производи во категоријата