.

.

Божиќни снежни глобуси Музички осветлен фенер со вода со вртежен сјај од 10 инчи квадратни фенер Божиќни украси Снежни глобуси кои летаат санто санки батерија опер?

Божиќни снежни глобуси Музички осветлен фенер со вода со вртежен сјај од 10 инчи квадратни фенер Божиќни украси Снежни глобуси

DEN 1.67

Износ
Залиха

Божиќни сцени - Внатре во бронзениот уникатен стил на вода за вода Санта и неговиот ирваси подготвени за една ноќ на радост, Дедо Мраз ringsвони весело bellвонче во раката и ирвасите летаат на куќата што се наоѓа во снег. Кога беше вклучено на топла LED сјае на фигурините и се врти сјајот за да му даде на нашиот Божиќен глобус чуден изглед за сезоната на Божиќни празници. Музички снежен глобус-Кога ќе се вклучи снежната вода Фенер, таа циклус-ја зборува божиќната музика, вклучително и ingингл sвона, ви посакуваме среќен Божиќ, тивка ноќ, палубајте ги салите, радоста на светот, првиот Ноел и Харк ! Хералд Ангел пее, новогодишна елка. Префрлување од 3 пат - Вклучено 1, на 2 и исклучено. На 1 - осветлен со вртежен сјај и Божиќна музика, на 2 - осветлена со вртливиот сјај без музика со 6 -часовен тајмер и исклучена позиција. Батеријата управувана и USB прилагодлива! (Батеријата не е вклучена). Совршен Божиќен подарок - Водениот фенер со свиткување и сјајни Божиќни сцени со топла светлина и весели песни, кога е вклучен на фенер, ви посакуваме мир на умот и среќа. Што има во кутијата - континуиран вртливиот сјај Снежен глобус и USB кабел. Сите наши водни глобуси доаѓаат со гаранција за враќање на пари од 30 дена. Во внатрешноста на водениот фенер, снежникот носи подарок и метла, стои пред дрвјата опфатени со снег со животни. Внатре во водениот фенер, Дедо Мраз и неговиот ирвас се подготвени за една ноќ на радост, Дедо Мраз ringsвони весело bellвонче во раката и ирвасите лета во куќата покриена со снег.

Карактеристики

Производи во категоријата