.

.

Повеќенаменски Пози Завртка ЦСК СВ нерѓосувачки Челик 5.0 х 60мм Фалсификување Пакет 10

Повеќенаменски Пози Завртка ЦСК СВ нерѓосувачки Челик 5.0 х 60мм Фалсификување Пакет 10

DEN 220.80

Износ
Залиха

Високо разноврсни и неизмерно популарни завртки со една нишка. Глава : Countersunk pozidrive компатибилен вдлабнати. Заврши : А2 Нерѓосувачки Челик. Повеќенаменски Пози Завртка ЦСК СВ нерѓосувачки Челик 5.0 х 60мм Фалсификување Пакет 10.

Карактеристики

Производи во категоријата