.

.

Upandfast Baby/Toddler Едно парче патент за сончање со сончање на сонце upf 50+ заштита од сонце за заштита од сонце

Upandfast Baby/Toddler Едно парче патент за сончање со сончање на сонце upf 50+ заштита од сонце за заштита од сонце

DEN 1.00

Износ
Залиха

Обезбедување поголема заштита од штетно ултравиолетово зрачење. Модерно за бебе и дете. Со забавни отпечатоци од животни, удобно и безбедно за вашите деца да уживаат во среќно време на плажа или базен. Со лесен, мека ткаенина и 4-насочен дел. Заден / преден патент за лесно вклучување и исклучување. Подмачкувачки патент / гаража за заштита. 100% најлон. ✿ Затворање на патент. Само миење на рацете. ✿ Мекиот материјал : Костим за капење на бебето е изработено од висококвалитетна, удобна ткаенина. Покриеност на телото и дното. ✿ Бесплатно сончево капаче : Бесплатно сончево капаче обезбедува поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење и нема сончање додека е на плажа на реката. ✿ UPF 50+ Заштита на сонце : Бебе облека за капење со UPF 50+ Блокови за заштита на сонце 97,5% од штетното УВ зрачење за да ја чувате вашата исечена безбедна на сонце. ✿ Пријателски дизајн : Овој едноделен костум за капење за бебиња има преден / заден поштенски патент за погодност да се облече и да се соблече. Подмачкување со патент и гаража ја заштитуваат нежната кожа на вашето бебе. Covery Покриеност на телото и на дното : Торзо и покриеност на дното. Осигурете се дека вашето малечко учи да ја сака водата без изгореници од сонце. Ова бебешко момче за пливање прави одличен штит против сончевите зраци. 100% најлон. ✿ Затворање на патент. Само миење на рацете. ✿ Мекиот материјал : Костим за капење на бебето е изработено од висококвалитетна, удобна ткаенина. Покриеност на телото и дното. ✿ Бесплатно сончево капаче : Бесплатно сончево капаче обезбедува поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење и нема сончање додека е на плажа на реката. ✿ UPF 50+ Заштита на сонце : Бебе облека за капење со UPF 50+ Блокови за заштита на сонце 97,5% од штетното УВ зрачење за да ја чувате вашата исечена безбедна на сонце. ✿ Пријателски дизајн : Овој едноделен костум за капење за бебиња има преден / заден поштенски патент за погодност да се облече и да се соблече. Подмачкување со патент и гаража ја заштитуваат нежната кожа на вашето бебе. Covery Покриеност на телото и на дното : Торзо и покриеност на дното. Осигурете се дека вашето малечко учи да ја сака водата без изгореници од сонце. Ова бебешко момче за пливање прави одличен штит против сончевите зраци.

Карактеристики

Производи во категоријата