.

.

Валсеел Sonic електрична четка за заби за возрасни, со 4 глави на четки, 6 режими за чистење, паметен тајмер, IPX7 водоотпорни нежни и ефикасни чисти заби, четки за заби

Валсеел Sonic електрична четка за заби за возрасни, со 4 глави на четки, 6 режими за чистење, паметен тајмер, IPX7 водоотпорни

DEN 3.33

Износ
Залиха

✿ 4 Глави за замена : Меките, влакнести во форма на W се дизајнирани да одговараат на топографијата на забите и да отстранат до 100% повеќе дамки од местата што не се достапни. Sonic технологијата нежно пулсира течност помеѓу забите и по должината на линијата на непцата за нежно и ефикасно чисто секој пат. ✿ 6 режими за различни услови : Електричната четка за заби има 6 режими, погодна за возрасни.

Карактеристики

Производи во категоријата