.

.

Еџиубас Квадратни Совети За Нокти, 2 ПАРЧИЊА 15мл Гел За Нокти За Акрилни Нокти

Еџиубас Квадратни Совети За Нокти, 2 ПАРЧИЊА 15мл Гел За Нокти За Акрилни Нокти

DEN 1350.40

Износ
Залиха

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МЕК ГЕЛ МАТЕРИЈАЛ : кратките врвови за нокти На Eиубас се изработени од мек гел материјал, кој е доволно флексибилен и цврст за да се наведнува без пукање и трага. Може ултра да одговара на вашите нокти, ги прави вашите нокти супер природни. ПРЕД-БИВОЛСКИ ЦЕЛОСЕН МАТ ДИЗАЈН ДОЛГОТРАЕН 21 + ДЕНА : советите за нокти Од бадем Од almиубас не се потребни е-датотеки, целосниот мат дизајн пред бивол прави одлична комбинација со гел, оставете ја вашата уметност за нокти да ги покаже повеќе од 21 ден!. ВПИЕ НАДВОР НА РАСПОЛАГАЊЕ : Мек гел е еден вид на зелени еколошки материјал, може лесно да се натопени надвор да се отстранат без оштетување на вашиот ноктите кревети. Обезбедување безбедно и удобно искуство за правење нокти за вас. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН УЛТРА ТЕНОК И СУПЕР УДОБЕН МЕК ГЕЛ МАТЕРИЈАЛ : врвовите на квадратните нокти Eиубас се изработени од мек гел материјал, кој е доволно флексибилен и цврст за да се наведнува без пукање и никаква трага. Може ултра да одговара на вашите нокти, ги прави вашите нокти супер природни. ПРЕД-БИВОЛСКИ ЦЕЛОСЕН МАТ ДИЗАЈН ДОЛГОТРАЕН 21 + ДЕНА : советите за нокти Со мек гел Eиубас НЕ СЕ ПОТРЕБНИ Е-ДАТОТЕКИ, овој целосен мат дизајн пред биволска кожа прави одлична комбинација со гел, оставете ја вашата уметност за нокти да ги покаже повеќе од 21 ден!. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН УЛТРА ТЕНОК И СУПЕР УДОБЕН МЕК ГЕЛ МАТЕРИЈАЛ : врвовите на квадратните нокти Eиубас се изработени од мек гел материјал, кој е доволно флексибилен и цврст за да се наведнува без пукање и никаква трага. Може ултра да одговара на вашите нокти, ги прави вашите нокти супер природни. Совети За Нокти од Бадеми еџиубас, 2 ПАРЧИЊА Гел ЗА Нокти ОД 15 МЛ За Акрилни Нокти.

Карактеристики

Производи во категоријата