.

.

Елк во шумски куќа сандали кои не се лизгаат отворени папучи за маса за масажа бања за бања за туширање

Елк во шумски куќа сандали кои не се лизгаат отворени папучи за маса за масажа бања за бања за туширање

DEN 527.84

Износ
Залиха

ПВЦ. Направени во САД или увезени. 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и жените и можете да ги купите за членовите на вашето семејство. 【Материјал】 Нашите влечки во куќата се изработени од висококвалитетен ПВЦ материјал. Тие совршено одговараат на нозете. Секогаш можете да почувствувате дека тие внимателно одговараат на нозете. Издржливиот материјал може да направи да се чувствувате пријатно и лесно. 【Анти-лизгање】 Овие сандали се со добар квалитет. Може да го зголеми отпорноста на триење и лизгање на влажното тло. Удобно е и издржлив, модерно во стил и густ и мек ѓон, обезбедувајќи долготрајна и удобна заштита за вас и вашето семејство. 【Лесно е да се совпадне】 Овој горниот дел од домашното влечење е отпечатен со прилагодена шема, која е обична и модерна. Можете да ги носите овие влечки во секое време, каде било, со бикини, панталони со плажа, костум на плажа или секојдневно носење. 【Повод】 Лесно за носење и носење, кои се совршени за лето, пролет, есен и зима, затворена спална соба, бања, дневна соба, бањата, салата, базен, плажа, одмор, слободно време, веранда, јавни тушеви, простории за пареа, итн. Домашни сандали за жени и мажи, масирајте ја тушот бања што не се лизга, брзо сушење отворено пети супер мека удобна дебела куќна папучи за затворено на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата