.

.

Виножито Вратоврска Боја Спа Влечки Затворени Пети Затворен Хотел Папучи, Меки Корални Руно, Поместена Единствена За Удобност-За Гости, Хотел, Патување

Виножито Вратоврска Боја Спа Влечки Затворени Пети Затворен Хотел Папучи, Меки Корални Руно, Поместена Единствена За Удобност-За

DEN 3.00

Износ
Залиха

Увезени. Чувствував крпа лепило единствен. КОНЦИЗНА ГОЛЕМИНА : средна големина мери 10,63" во должина. Големи димензии 11,42" во должина. Средна Големина = Машки 8 / Женски 11 И Големи Димензии = Машки 11. СЕКОЈ ЗА УДОБНОСТ-Секоја влечка имаше дизајниран затворен прст, меко меко корално руно и го додаде дното со ѓон за лепило за филц што може да се пере. Лесен, топол, удобен и пренослив, што ги прави внатрешните влечки суштински предмет во секојдневниот живот. ОСЛОБОДЕТЕ ГИ НОЗЕТЕ-Совршен За Хотел или Гостинска Куќа, авионски патувања, невестински забави, спа, спална соба, бања, дневна соба, гостинска соба, ослободете го стресот од вашата интензивна работа или живот, пополнете го одличното време! Шарениот дизајниран горен дел ви овозможува да ја занишате вашата инспирација за дизајн и да ја направите модерен предмет. НЕЛИЗГАЧКИ ЃОН - секоја гостинска влечка за патување има дизајн на ѓон за лепило за филц за да го зголеми триењето. Шиење со целосна гранична нишка, мека и не е удобна за паѓање. Помага за подобра контрола и рамнотежа при одење по подови и со текот на времето се прилагодува на обликот на стапалото. БЕСПЛАТНА ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЗАВИТКАНА-Секој пар луксузни влечки е индивидуално завиткан за заштита од прашина со бесплатна торба за складирање. Исто така, имањето низа големини ги прави овие рефус влечки совршени за мажи и жени и одлични за вашето семејство и гости. Забелешка : филц крпа лепило единствен дизајниран за удобност не е погоден за влажна земја. Не користете го во бањата, на отворено и во друга влажна средина. Нашите Спа Влечки се фокусираат на удобноста и перформансите на производите многу години, а потребите на клиентите се насоката на нашите напори. Подетален дизајн за да се обезбеди вредност за парите. Внатре во чевлите има корално руно, што ја зголемува удобноста; филц крпа леплив ѓон, ја зголемува издржливоста, а исто така може да се мие повеќе пати.

Карактеристики

Производи во категоријата