.

.

Организатор за зачини поставени со wallидови без wallидови од wallид-[2023 Нов] 5-слој чиста акрилна зачинета полица за складирање на полиците-Организатор на решетки за зач?

Организатор за зачини поставени со wallидови без wallидови од wallид-[2023 Нов] 5-слој чиста акрилна зачинета полица за складирање

DEN 383.84

Износ
Залиха

Design 5-слој дизајн】 · Да се ​​користи целосна употреба на кујнскиот простор, обезбедувајќи естетика додека додавате практичност и се осигура дека секоја кутија за зачини е без вкус. 【Запечатување Заштита】 · Цврсто запечатете го секое место, испуштање на прав и водоотпорни, ефикасно го спречуваат зачинот. 【Организатор на зачини поставени со wallидови】 · Уникатен организатор поставен на wallидови е одличен помошник за вашето готвење !!!. Design Дизајн на повлекување】 · Нема потреба да го отворите времето на капакот, користете како што одите. 【Лесно за чистење】 · Секој оддел е самостојно и може да се расклопи самостојно за плакнење. Design 5-слој дизајн】 · Да се ​​користи целосна употреба на кујнскиот простор, обезбедувајќи естетика додека додавате практичност и се осигура дека секоја кутија за зачини е без вкус. 【Запечатување Заштита】 · Цврсто запечатете го секое место, испуштање на прав и водоотпорни, ефикасно го спречуваат зачинот. 【Организатор на зачини поставени со wallидови】 · Уникатен организатор поставен на wallидови е одличен помошник за вашето готвење !!!. Design Дизајн на повлекување】 · Нема потреба да го отворите времето на капакот, користете како што одите. 【Лесно за чистење】 · Секој оддел е самостојно и може да се расклопи самостојно за плакнење. Овој контејнер за зачини со лажица е дизајниран со фиока, внимателната рачка е многу погодна за вадење, а транспарентното тело на кутијата им овозможува на зачините внатре да се видат на прв поглед. Овој дизајн може ефикасно да ги задржи зачините свежи. Секое одделение е независно и може да се расклопи за да се исплакне одделно. 1. Организаторот поставен со wallидови е одличен помошник за вашето готвење !!! време, користете додека одите.4. Тесно запечатете го секое место, испоротна прашина и водоотпорна, ефикасно спречете го зачинот на зачинот.5.Секој оддел е самостојно и може да се расклопи за плакнење самостојно. Спецификации : Име на производот : Wallиден монтиран Spice Organizer Material : ABSProduct Size : 27.5x12.3x8.7cm/10.83x4.84x3.43 INNotices : 1.Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.2.Due to the lighting effects and shooting angles, there is color Разлика во производот, ве молиме разберете. Ви благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата