.

.

Есенцијални масла за есенцијално масло од ронионг 8 парчиња.

Есенцијални масла за есенцијално масло од ронионг 8 парчиња.

DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал : Направено од As. Пакет вклучува : Секој пакет има 8 компјутери. Големина : 5,7x3x0,98 инчи. Секоја решетка има 5 шишиња (5мл-20мл). Без напор организирајте ја вашата колекција на есенцијално масло, секој пакет има 8 компјутери (шишиња не се вклучени). Совршено складирање на етикети : Овие организатори на фиоки за есенцијално масло ги прикажуваат вашите масла под совршен агол за брза идентификација на маслото и лесен пристап. Соодветно место : Може да ги спречи ампулите да се качуваат заедно и да решат некои вообичаени проблеми со секојдневното складирање. Идеални за тесни простори како што се маси за кревет, маса за облекување, кујнски површини или некои мали полици. Материјал : Направено од As. Пакет вклучува : Секој пакет има 8 компјутери. Големина : 5,7x3x0,98 инчи. Секоја решетка има 5 шишиња (5мл-20мл). Без напор организирајте ја вашата колекција на есенцијално масло, секој пакет има 8 компјутери (шишиња не се вклучени). Совршено складирање на етикети : Овие организатори на фиоки за есенцијално масло ги прикажуваат вашите масла под совршен агол за брза идентификација на маслото и лесен пристап. Соодветно место : Може да ги спречи ампулите да се качуваат заедно и да решат некои вообичаени проблеми со секојдневното складирање. Идеални за тесни простори како што се маси за кревет, маса за облекување, кујнски површини или некои мали полици. Прилагодливо, проширување на складирање на есенцијално масло, одговара на повеќето брендови на есенцијално масло. Наменети да ги задржат повеќето брендови на есенцијално масло (шишиња од 5 до 20 мл). Овие држачи за есенцијално масло ќе ви помогнат да ги чувате, организирате и прикажувате омилените масла со совршен агол на гледање на етикетата. Примарна употреба : . Лавици за зачини. Организатор на фиоки за есенцијално масло. Решетката за прикажување на есенцијално масло. Држач за есенцијално масло. Пакетот вклучува : . 8 држач за есенцијално масло за компјутери.

Карактеристики

Производи во категоријата