.

.

Торба за складирање на зачини за патувања, платно зачинети водоотпорни вреќи за складирање со преклопување со 9 организатор за зачини за кампување, забава и BBQ на от

Торба за складирање на зачини за патувања, платно зачинети водоотпорни вреќи за складирање со преклопување со 9 организатор

DEN 1.00

Износ
Залиха

Дизајн на висечки дупки - Нашата торба за зачини за кампување има две дупки за јаже и е опремена со кабел, оваа сезонска торба може да биде цврсто фиксирана на дрвја, полици, итн. Дизајн на висечки дупки - Нашата торба за зачини за кампување има две дупки за јаже и е опремена со кабел, оваа сезонска торба може да биде цврсто фиксирана на дрвја, полици, итн. Развој на дизајн, компактен, не зазема простор и е лесен за складирање. Исто така е многу добар избор за подароци. Премиум материјал - Комплет за зачин за занаетчиски занаетчиски занаети изработен од цврсто восочно платно, зачинот торба е водоотпорна, издржлива, отпорна на солза и го штити зачинот од оштетување и влага додека пешачите или кампувате. Комплетно опремена - Преносен сет за торби за складирање на зачини за складирање вклучува 1 торба за складирање на платно, 9 мали тегли за зачинување (вклучувајќи 4 шишиња со плута од зачин во прав, 5 шишиња со алуминиумски капачиња со течен зачин), можете да користите 9 тегли за сезони за да спакувате различни зачини за скара за да ги исполнат вашите Различни потреби за скара на отворено.УМБРЕЛА јаже за висина за висина + дизајн на ток Зачини. Широко користете - нашата торба за складирање за зачини за патувања е погодна за разни сценарија, како што се кампување на отворено, пешачење, градинарство, ранец, лов, скара, риболов, авантура, итни случаи на автомобили и опстанок на отворено.3inbottle Големина : 10x3cm / 3. Торбата за зачини е преклопна за да заштедите простор во вашиот ранец и може да се однесе на која било сцена за готвење на отворено. Зачинот тегла во пакетот е изработена од чисто стакло од храна, што го олеснува идентификувањето на зачинот што го содржи, што го олеснува носењето. Комплет за зачини за кампување со 9 зачини, јаже, силиконски склопувачки инка, сад за зачинување на патувања за платно, преносни зачини за зачини за Travel Material : Canvas + Silicon Glass + Aluminum Cover / Cork Color : Големина на темно зелена 19x6x11cm / 7., Лесно за земање, земање и ставање, користете многу удобно и не зема простор нагоре.Ваксен материјал од платно, водоотпорен, отпорен на абење и издржлив. Широко користете - нашата торба за складирање за зачини за патувања е погодна за разни сценарија, како што се кампување на отворено, пешачење, градинарство, ранец, лов, скара, риболов, авантура, итни случаи на автомобили и опстанок на отворено., Лесно за земање, земање и ставање, користете многу удобно и не зема простор нагоре. Зачинот тегла во пакетот е изработена од чисто стакло од храна, што го олеснува идентификувањето на зачинот што го содржи, што го олеснува носењето. Дизајн на оддели, складирање на преклопување - Овој комплет за зачини за кампување има 9 одделни сезонски кеси со еластични ленти, кои можат да ги задржат шишињата организирани, еластичните ленти се дизајнирани за лесен пристап и осигурете се дека теглите за зачини нема да паднат лесно.Премиум материјал - Комплет за зачин за занаетчиски занаетчиски занаети изработен од цврсто восочно платно, зачинот торба е водоотпорна, издржлива, отпорна на солза и го штити зачинот од оштетување и влага додека пешачите или кампувате. Дизајн на оддели, складирање на преклопување - Овој комплет за зачини за кампување има 9 одделни сезонски кеси со еластични ленти, кои можат да ги задржат шишињата организирани, еластичните ленти се дизајнирани за лесен пристап и осигурете се дека теглите за зачини нема да паднат лесно.

Карактеристики

Производи во категоријата