.

.

ZDDO 2022 Ново копче за Божиќни масти надолу дизајнерски кошули, 3Д смешни Божиќ Дедо Мраз Снегулки Печати Хавајски фустан кошула

ZDDO 2022 Ново копче за Божиќни масти надолу дизајнерски кошули, 3Д смешни Божиќ Дедо Мраз Снегулки Печати Хавајски фустан кошула

DEN 143.84

Износ
Залиха

За испорака : Стандарден превоз 7-18 дена, во рок од 48 часа испорака. S = US 6-8, M = US 8-10, L = US 10-12, XL = US 12-14, XXL = US 14-16, 3 XL = US 16-18. Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката. Маички маици маици со долги ракави, Божиќно копче надолу по хавајски плажа, маичка графички врвови, промоција ефтина дозвола за попуст, топла продажба. Божиќни графички маици/XMAs Обични кошули/Есен зимско копче надолу кошула/Среќни Божиќни врвови за мажи/јуниори/затворање на машки/тинејџери. ✔ Денешната голема промоција ✔ Купете 3 Добијте 15% попуст, купете 6 Добијте 35% попуст Купете 10% од 50% попуст. салата за теретани, темно сина патенти нагоре, термички дуксери, графички џемпери на вратот на екипажот, мажјави кошули со каица 【прилики】 Зимски модни Божиќни обични кошули/Зимски тренингот Атлетски дуксери/Божиќно копче/Есенски војник Тенок вклопувачки спортски маици, донесете, донесете Вие машки кошули за атлетски перформанси кои даваат поголема флексибилност и поширок спектар на предлози. Погодно за костуми за Ноќта на вештерките, забавна забава, дневно носење, трчање, возење велосипед, салата, обука или јога, бокс, обичен, улица. Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг. 【Големина】 Големина : Азиска големина; Пред да нарачате, внимателно проверете ја табелата со големина; Ве молиме, дозволете 1-2cm разлики како резултат на графиконот за големината на мерењето : Големина : M биста : 100cm/39.37 '' Рамената : 42cm/16.54 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : L Bust : 106cm /41.73 '' 'Рамо : 44cm/17.32' 'Sleeve : 66cm/25.98' 'Должина : 74cm/29.13' '' Големина : xl биста : 112 CM/44.09 '' 'Рамо : 46cm/18.11' '' Sleave : 67cm/26.38 '' должина на должината : 76cm/29.92'' Size : XXL Bust : 118cm/46.46'' Shoulder : 48cm/18.90'' Sleeve : 68cm/26.77'' Length : 78cm/30.71'' Size : XXXL Bust : 124cm/48.82'' Shoulder : 50cm /19.69 '' Ракав : 69см/27.17 '' Должина : 80см/31,50 '' Боја : 06*Големина на кафе : 3x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики

Производи во категоријата