.

.

6мм-51мм Нерѓосувачки Челик Мини Цевка За Цевки За Цевки Клип Изборна Големина За Црево За Воздух Цевка За Вода Црево За Гориво силиконски 8-12мм

6мм-51мм Нерѓосувачки Челик Мини Цевка За Цевки За Цевки Клип Изборна Големина За Црево За Воздух Цевка За Вода Црево За Гориво

DEN 216.64

Износ
Залиха

Материјал : Нерѓосувачки Челик. Сертификација : НИКОЈ. Потекло : Континентална Кина. Врска : Женски. Тип : Черупка. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Сертификација : НИКОЈ. Потекло : Континентална Кина. Врска : Женски. Тип : Черупка. Материјал : Нерѓосувачки Челик Сертификација : Неоригинално : Континентална Кинеска Врска : Женски Тип : Бушингтехника : Облик на Леење : Еднаков Внатрешен Дијаметар : 20музажа : Стегач за Цевки.

Карактеристики

Производи во категоријата