.

.

Аексит М1, 5х14мм 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Сплит Пролет Ролна Шпилка Иглички Стеги Прицврстувачи 10 парчиња

Аексит М1, 5х14мм 304 Стеги Нерѓосувачки Челик Сплит Пролет Ролна Шпилка Иглички Стеги Прицврстувачи 10 парчиња

DEN 3.33

Износ
Залиха

Тежина : 3г; Име На Производот : Пружински Шпилка. Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 10 парчиња x Пролетен Игла За Шпилка. Главна Боја : Сребрен Тон; Вкупна Големина : М1, 5х14мм/0,06"х0, 55"(Д*Л). Внатрешен Дијаметар : 1мм/0,04". Ширина слот : 0.5 мм/0.02". Тежина : 3г; Име На Производот : Пружински Шпилка. Главен Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 10 парчиња x Пролетен Игла За Шпилка. Главна Боја : Сребрен Тон; Вкупна Големина : М1, 5х14мм/0,06"х0, 55"(Д*Л). Внатрешен Дијаметар : 1мм/0,04". Ширина слот : 0.5 мм/0.02". Иглички за шпилка, кои се широко користени на прецизна локација.Широкиот спектар на производи е фабрикуван со користење на одлични квалитетни суровини набавени од сигурни vendors.It исто така е како иглички за шпилка и лоцирање што наоѓаат широка примена во алатките за печат, жига и тела.

Карактеристики

Производи во категоријата