.

.

EPSIRMP 10 парчиња сиви пластични гуми за гуми на гуми со капаци на гуми за заптивка, универзални капаци на вентилот за гуми, погодни за автомобил, SUV, камион

EPSIRMP 10 парчиња сиви пластични гуми за гуми на гуми со капаци на гуми за заптивка, универзални капаци на вентилот за гуми,

DEN 3.00

Износ
Залиха

100% нов и висок квалитет за долготрајна издржливост. Пакетот вклучува : 10 компјутери TPMS Cape Caps Valve. Запечатување на капачето за гуми за TPMS и стандардни стебла на вентили. Сиво пластично запечатување капаче за гуми за сите стандардни вентили за гуми на Шредер на моторцикл со автомобили SUV и многу други видови на возила. Универзални капаци на матични гуми за гуми - Овие капаци за прашина за тркала помагаат да се задржат гумите надуени на соодветно ниво на велосипеди, автомобили, SUV, камиони и други моторни возила. 10 компјутери сиви гуми за гуми на гуми TPMS капаче за гуми - Универзални капаци за вклопување во гуми за автомобил, SUV, камион. - Сиви пластични капачиња за гуми за сите стандардни вентили за гуми на Шредер на мотоцикл со автомобили SUV мотоцикл и многу други видови на возила. - Универзални капаци на матични вентили за гуми за повеќето од алуминиумски TPMS вентили стебла. - Се продаде како пакет од 10 капачиња. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата