.

.

Капаци на вентил за воздушни вентили за Honda CBR600F2 1991-1994 CBR600 600F2 1992 1993 CBR 600 F2 CBR600F моторцикли Волшебни вентили за матични капаци на стеблата

Капаци на вентил за воздушни вентили за Honda CBR600F2 1991-1994 CBR600 600F2 1992 1993 CBR 600 F2 CBR600F моторцикли Волшебни

DEN 507.84

Износ
Залиха

Материјал : Алуминиумска легура на ЦПУ Алуминиум и тврд пластичен материјал, прецизно сечење, многу блиску. Со силно чувство за метал. Боја : богато појавување на бојата, одбијте да бидете просечни, користејќи напредна технологија за боење на анодична оксидација, долга употреба без да избледи боја, може да го покаже вашиот привлечен велосипед. Користете : Покријте го излезот на воздухот, украсете го велосипедот, модерен и издржлив, убав изглед, модна надградба, исполнете ги персонализираните потреби на декоративни локомотиви. Функција : Прилагодлив за да се користи пофлексибилно, а неговиот стилски дизајниран е за вашиот мотор. Карактеристики : Капаците од прашина од гуми за гуми можат да го заштитат вентилот за гуми од изложеност на прашина. Лесен за инсталирање; Декоративни гуми и заштитни гуми. Материјал : Алуминиумска легура на ЦПУ Алуминиум и тврд пластичен материјал, прецизно сечење, многу блиску. Со силно чувство за метал. Боја : богато појавување на бојата, одбијте да бидете просечни, користејќи напредна технологија за боење на анодична оксидација, долга употреба без да избледи боја, може да го покаже вашиот привлечен велосипед. Користете : Покријте го излезот на воздухот, украсете го велосипедот, модерен и издржлив, убав изглед, модна надградба, исполнете ги персонализираните потреби на декоративни локомотиви. Функција : Прилагодлив за да се користи пофлексибилно, а неговиот стилски дизајниран е за вашиот мотор. Карактеристики : Капаците од прашина од гуми за гуми можат да го заштитат вентилот за гуми од изложеност на прашина. Лесен за инсталирање; Декоративни гуми и заштитни гуми. Моторцикл CNC додатоци на тркала во тркала Вентила за матични матични капачиња Херметички ковчези : Лесно за инсталирање. Подобро да се користи пофлексибилно. Материјал : CNC алуминиумвентност : 1 парови : За да се покрие воздушната порта, украсете го вашиот мотоцикл, мода и durablenote : Ве молиме, проверете дали овој дел се вклопува за вашиот мотоцикл пред да направите нарачка.Нотика : боите може малку да се разликуваат од сликите поради резолуцијата на компјутерскиот екран, осветленост, контраст итн.

Карактеристики

Производи во категоријата