.

.

Сенко брендови со средна круна Пневматска завршница Стејплер, пакет од два

Сенко брендови со средна круна Пневматска завршница Стејплер, пакет од два

DEN 1.67

Износ
Залиха

Сенко го обвини Главниот главен дел од жицата - Најдобро за мебел, тапацир, чувствуван, изолација, поддршка, постелнина, пакување. - Круна : 1/2 ", Должина : 1/2", мерач 20 ga., Заврши : Електроплетирана, Колациска : Лепило, стил PKG 10000, Тип на пакување : Кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата