.

.

Чадор за чадори за чадории Едноставно железо чадор заштеди простор заштеда на простор за заштеда на влага за складирање чадор за чување чадор за затворен ходник за

Чадор за чадори за чадории Едноставно железо чадор заштеди простор заштеда на простор за заштеда на влага за складирање чадор

DEN 3.33

Износ
Залиха

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на просторијата. Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува. Штарот за чадор е дизајниран да уредно вклопување во вашата сала или просторијата за комунални услуги. Држачот на чадорот се користи како штанд за складирање за да се одржи долг/краток чадор, wallидни стапчиња, трска/стапчиња за одење и столбови за патувања во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Применливо за разни места зазема малку простор и убаво се вклопува во агол од вашата кујна, ходник, дневна соба и канцеларија итн. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата