.

.

Party KindoM 1PC смола Сонце чадор база Практичен чадор за плажа стои база светло -кафеава за дома/wallид/декор на простории

Party KindoM 1PC смола Сонце чадор база Практичен чадор за плажа стои база светло -кафеава за дома/wallид/декор на простории

DEN 3.00

Износ
Залиха

Можете да ја купите оваа едноставна и практична база на чадор за сонце по прифатлива цена. Декорацијата во кујната, забавната соба и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Доброто занаетчиство и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Со едноставен режим на работа, може да обезбеди погодност за вашата фиксна работа. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Основата е и може да биде издржлива долго време. Тоа ќе биде добар избор за вас. Совршено ќе го украси вашиот простор. Материјалот по избор е квалитетен, безбеден, издржлив и практичен. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Можете да ја купите оваа едноставна и практична база на чадор за сонце по прифатлива цена. Декорацијата во кујната, забавната соба и прикажете го роденденското момче или девојче колку ви е гајле!. Доброто занаетчиство и исклучителни детали ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Може да имате неверојатна завршна обработка на вашата забава. Со едноставен режим на работа, може да обезбеди погодност за вашата фиксна работа. Стилската и чудесната декорација доаѓа во секаков употреба материјал со висок квалитет. Основата е и може да биде издржлива долго време. Тоа ќе биде добар избор за вас. Совршено ќе го украси вашиот простор. Материјалот по избор е квалитетен, безбеден, издржлив и практичен. Може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис Дали сè уште барате професионална, практична и достапна база на пасол? Нашите производи многу добро ќе ги задоволат вашите потреби. Направени се однесен занаетчиски материјал и материјали за смола, со одлична трајност и практичност и може да ви обезбеди побезбедни и повеќе услови за преовладување. Карактеристики- Боја : Светло кафеав материјал : смола- Големина : 56. 00x43. 00x13. 00cm/ 22. 01x16. 90x5. 11in- Материјалот по избор е добар квалитет, безбеден, издржлив и практичен.- Со едноставен режим на работа, може да обезбеди погодност за вашата фиксна работа. практична база на чадор за сонце по прифатлива цена .- Основата е и може да биде издржлива долго време. Тоа ќе биде добар избор за вас. Пакет, вклучувајќи 1 x Parasol Base Tipsdue до рачно мерење и снимање на светлина, бојата и примената големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Карактеристики

Производи во категоријата