.

.

Кингес преклопувајќи лулка Адирондак Чаир, црно

Кингес преклопувајќи лулка Адирондак Чаир, црно

DEN 1.67

Износ
Залиха

4-во-1 Мултифункционален стол-Кингес 4-во-1 Адирондак Чаир е иновативна верзија на преклопување на стол Адирондак и столче за лулка. Исто така, опремена е со двострана држач за чаши и потпирач за подножје што може да се повлече, ги интегрира науката и технологијата со погодност. Дизајн на преклопување - Расклопувајте ја базата на лулка, ќе добиете преклопување на стол Адирондак што е преносно. Лесно преклопете го за да заштедите простор за складирање и да го транспортирате без напор. Однесете го на езерото, поставете го покрај базенот или донесете го на плажа. Инстант рокер Адирондак - спарен со лулкачка база го прави идеален столче за лулање Адирондак за да се одвикне после долг ден. Обезбедува смирувачко движење што може да ви помогне да се смирите и да се развивате. Заоблениот грб и седиштето на столот, исто така, даваат добра поддршка, што го прави удобно да седне во подолг временски период. Двострадени држачи за чаши - опремени со држач за чаша за вино и држач за чаша од две страни, овој стол Адирондак е дизајниран да одговара на потребата на вашата забава. Опуштете се на вашата палуба или внатрешен двор со омилениот пијалок во држачот на чашата. Отоман што може да се повлече - Османлијата што може да се повлече обезбедува добра поддршка за ногата. Едноставно извлечете го вградениот отоман и доживејте ново ниво на релаксација додека се занимавате со столчето за внатрешен двор Адирондак за да прочитате книга или да ги апсорбирате сончевите зраци. Димензии на производот - Мултифункционалниот стол на Кингес Адирондак има седиште од 20,2 "W x 17,7'd и закривен потпирач за грб, дозволувајќи му на столот лесно да држи до 360 фунти. Аголот на лекување на седиштето е во согласност со ергономијата и ја максимизира удобноста за вас без разлика дали е во режим на лулка или на фиксен начин. Нашето ветување - гаранција од 1000 дена. Ние нудиме делови за замена бесплатно, кога производот е оштетен во случај на не-човечки фактори, проблемот со исчезнатите делови. Секогаш посегнувајте до нас кога имате проблеми поврзани со производот. Лесно собрание - Потребно е собрание за возрасни. Прирачник за упатства за чекор-по-чекор и торба за не'рѓосувачки хардвер се вклучени во пакетот. Видео туторијал е достапен и на нашата страница. 4 чекори Добијте свој стол Адирондак. Целиот временски дизајн - конструиран од HDPE (полиетилен со висока густина), еден вид рециклиран материјал, може да издржи низа тешки временски услови како што е горење сонце, силен ветер или силен дожд, но сепак ја задржуваат оригиналната боја за наредните години. Мебел на отворено - сместете се во овие исклучително пријатни лулашки столици на Адирондак на вашата палуба, балкон, внатрешен двор, покрај базенот, задниот двор, итн. Кое е совршеното отворено седиште за уживање во сончев ден и да го чувствувате временскиот ролна?. Мора да биде мултифункционален стол на Кингес 4-1 Адирондак!. Поставете се во освежувачкото на отворено со столче за лулка што ви овозможува да поставите пријатна агол за заслужена релаксација. Не е обожавател на столче за лулка? Тоа е во ред. Отстранете ги нозете на лулка, и имате преклопено столче Адирондак што тивко седи на вашиот двор. Ова неверојатно разноврсно столче наскоро ќе стане вашиот стол за моментално релаксација.

Карактеристики

Производи во категоријата