.

.

Рамазан Исечете Украси За Ѕид, Прозорец или Таван, Декорација На Забави , Големи Висечки Украси-Броење 8

Рамазан Исечете Украси За Ѕид, Прозорец или Таван, Декорација На Забави , Големи Висечки Украси-Броење 8

DEN 0.67

Износ
Залиха

ПРЕМИУМ ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВИ : овие големи исечоци На Рамазан може да се закачат на ѕидови или прозорци. Тие се отпечатени од двете страни, така што тие исто така можат да бидат суспендирани од таванот или вратата. Сигурно ќе бидат хит за време на вашиот ифтар. КВАЛИТЕТНО ПРОИЗВОДСТВО : Секое отсекување е професионално отпечатено на цврста висококвалитетна хартија со картички, со 2 исечоци од секоја слика за вкупно 8 големи исечоци. Содржи слики од месечина, фенер и џамија. ПРАЗНИЧНИ АКЦЕНТИ НА ЗАБАВАТА : Вклучува низа што ќе ви овозможи да ги закачите овие исечоци од таванот ако изберете. Само закачете ги на ѕидот. Донесете празнична атмосфера на оваа годишна света прослава!. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој производ дизајниран, печатен и спакуван во Соединетите Американски држави. ПРЕМИУМ ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВИ : овие големи исечоци На Рамазан може да се закачат на ѕидови или прозорци. Тие се отпечатени од двете страни, така што тие исто така можат да бидат суспендирани од таванот или вратата. Сигурно ќе бидат хит за време на вашиот ифтар. КВАЛИТЕТНО ПРОИЗВОДСТВО : Секое отсекување е професионално отпечатено на цврста висококвалитетна хартија со картички, со 2 исечоци од секоја слика за вкупно 8 големи исечоци. Содржи слики од месечина, фенер и џамија. ПРАЗНИЧНИ АКЦЕНТИ НА ЗАБАВАТА : Вклучува низа што ќе ви овозможи да ги закачите овие исечоци од таванот ако изберете. Само закачете ги на ѕидот. Донесете празнична атмосфера на оваа годишна света прослава!. ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој производ дизајниран, печатен и спакуван во Соединетите Американски држави. Направете ја вашата забава попразнична со овие рамазански слики. Овие не се мали кекси! Фенерите се 10" х 4". Џамијата е 12 "х 10.5". Месечината е 9 "х 9". Ќе добиете 8 вкупно исечоци. Ова се слики се отпечатени од двете страни, така што ќе можете да ги суспендирате од низата или да ги закачите во прозорец. Не се препорачува за продолжена надворешна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата