.

.

Јеуаго Соларно Сино Наводнување Може Да Светне На Отворено, Виси Соларен Фенер, Метални Водоотпорни Градинарски Украси Подарок За Денот На Мајката За Трпеза Дворо?

Јеуаго Соларно Сино Наводнување Може Да Светне На Отворено, Виси Соларен Фенер, Метални Водоотпорни Градинарски Украси Подарок

DEN 607.84

Износ
Залиха

✿ Наводнување Може СО Сам Светлина : соларни наводнување може светла со шупливи бакар монета шема и самовила светлина стринг,светлината стринг е составен од 5 Бакарна жица(50 ЛЕР),со 35 инчен пастир кука. ✿ СОВРШЕНА СОЛАРНА ГРАДИНАРСКА ДЕКОРАЦИЈА : ноќе, светлината за наводнување ќе биде атрактивна декорација во вашиот дом, испуштајќи сонлива сина светлина што изгледа како прилив на ѕвезди што паѓаат од кантата за наводнување, фрлајќи прекрасни обрасци на земја , создавајќи романтична атмосфера. Користи Повеќе Прилики : можете да декорирате светла за наводнување на дрвја, декор на цветниот кревет,yards.It прекрасно е како подароци за Денот на Благодарноста,Божиќ,свадби,роденденска забава и уживајте во секоја убава вечер со вашето семејство и пријателите заедно. ✿ Соларна Енергија : вграден сензор за светлина, наводнување може соларни фенери на отворено автоматски ќе се вклучат во мракот и автоматски ќе се исклучат во текот на денот. Може да се користи 8-10 часа по полнењето 6-8 часа. совети : ве Молиме изложете го соларниот панел на директна сончева светлина и проверете дали соларниот панел е директно свртен кон сонцето. ✿ Лесна Инсталација : Соларното наводнување може да користи висококвалитетен метален материјал, водоотпорен и отпорен на ' рѓа, не е лесен за кршење и нема потреба да се собира кога е во употреба, може да се закачи директно или да се користи вклучената кука за овчар. Во текот на ноќта,соларните светла за наводнување автоматски ќе се вклучат и ќе почнат да трепкаат како група трепкачки мали сприти што скокаат на вашите цвеќиња,тревник и двор. Соларни светла за вода е надворешна декорација на соларни фенери, кои ќе станат фокус во очите на соседите и ќе донесат поинаква боја во домот.Исто така, може да биде одличен подарок, забава, затоплување на куќата, свадба, празничен подарок за пријателите и семејството љубовно градинарство. материјал : метал. Извор на светлина : СОЛАРНА ЛЕР. ПРЕДВОДЕНА боја : сина. Тип на прекинувач : прекинувач за копчиња. Работно време : 8 Ч-10 Ч (целосно полнење). Време на полнење : 8 Ч (полн со директна сончева светлина). 1 х наводнување може со светла (вклучувајќи соларен панел). 1 х Пастир кука. 1. Висококвалитетен метал, водоотпорен и отпорен на ' рѓа, цврста структура, погоден за какви било временски услови на отворено, подолго работно време!. 2. Поефикасни соларни панели, подолго време на осветлување!. 3. Подолга светлосна низа, 50 LED светла, може да претстави посветли и поубави трепкачки светла. 4.Автоматски вклучете ги светлата ноќе или затемнети и автоматски исклучете ги светлата во текот на денот!.

Карактеристики

material:

Производи во категоријата