.

.

H&D лустер кристал призма виножито пеперутка монистра чакра што виси прозорец на сонцето виси кристали украс, сет од 3

H&D лустер кристал призма виножито пеперутка монистра чакра што виси прозорец на сонцето виси кристали украс, сет од 3

DEN 3.00

Износ
Залиха

Материјал : К9 кристал, супер искри, без пластика, без акрилик. Рачно изработено; Прави уникатен и внимателен подарок или свадба. Убава и пенлива. Создава прекрасна светло рефракција низ целата просторија. Големина на приврзокот : 55мм пад призма+38мм локет призма+38мм решетка призма. 3 парчиња, добро спакувани. Ние ќе го решиме за вас ASAP ако имате какви било прашања. Направено од многу квалитетен K9 кристал што овозможува одраз на светлината што им дава неверојатна искра и iridescence.hang на централниот дел на свадбените дрво, украсете ја салата за банкет со овие висечки призми, или користете како декор на табелата со дијаманти за да создадат магично место. Декорација за внатрешна канцеларија градинарски прозорец и автомобил. Ги има најдобрите детали и највисок квалитет како што покажува сликата.

Карактеристики

Производи во категоријата