.

.

Неродеко 8 Парчиња Сунѓер Сапун Послужавник Сунѓери За Бања за Туш Бебе Бања Сунѓер Бебе Сунѓер Стомачни Згусне Дете Деца Бања Сунѓер

Неродеко 8 Парчиња Сунѓер Сапун Послужавник Сунѓери За Бања за Туш Бебе Бања Сунѓер Бебе Сунѓер Стомачни Згусне Дете Деца Бања

DEN 2.00

Износ
Залиха

Стомачни мускули и сунѓер. Сунѓер за Капење За Бебе : Држачот за Сапун има добар дизајн на изглед бидејќи садот за сапуница е изработен од деликатна изработка, многу декоративен. Сунѓер за Бања За Деца : Произведен од, послужавник за складирање сапун е издржлив и практичен за трајна употреба. Сунѓери за бања За Туширање : неговиот материјал е силен и издржлив, пренослив и стабилен, практичен за внатрешна употреба. Бебе Бања Сунѓер : Мала тежина и компактен, овој сапун за складирање лесен за чување и употреба, не зафаќа никаков простор. Бебешки сунѓер : уникатниот дизајн може да го одржува сапунот сув, што е попогодно за терминот зачувување на сапунот. Стомачни мускули и сунѓер. Сунѓер за Капење За Бебе : Држачот за Сапун има добар дизајн на изглед бидејќи садот за сапуница е изработен од деликатна изработка, многу декоративен. Сунѓер за Бања За Деца : Произведен од, послужавник за складирање сапун е издржлив и практичен за трајна употреба. Сунѓери за бања За Туширање : неговиот материјал е силен и издржлив, пренослив и стабилен, практичен за внатрешна употреба. Бебе Бања Сунѓер : Мала тежина и компактен, овој сапун за складирање лесен за чување и употреба, не зафаќа никаков простор. Бебешки сунѓер : уникатниот дизајн може да го одржува сапунот сув, што е попогодно за терминот зачувување на сапунот. Пакет Листа 8 x savers влошки Карактеристики-Боја : Избрани сапун носителот за туш-Материјал : ABS и сунѓер шампон бар патување случај-Големина : 12.00 X9, 50 X3,50cm/4. 72 X3, 73 X1 сапун штедачи за бар сапун. - Тоа може да биде не само за сапун, туку и за накит, клучеви и други мали предмети, што е добра декорација туш бар сапун носителот. - Со дизајн на одводнување, може да го одржува сапунот во него сув и чист, многу практичен за употреба. - Сапун штедачите рампа, исто така, дома за туш, када, сапун, кујна сунѓери, четка или некои занаети и така натаму сапун штедач рампа. - Неговиот материјал е, силен и издржлив, пренослив и стабилен, практичен за држач за сапун за внатрешна употреба. - Фина изработка, држачот за сапун е мазно полирање, уникатна и креативна форма, силно куќиште за сапун со носивост.Информации за стоки бебешки Сунѓер Лесен За одвод, практичен и durable.travel држач За сапун Овој држач за сапун е мултифункционален, кој може да биде како послужавник за складирање за чување на вашиот сапун, но и декорација на домот.држач за сунѓер за садови Овој држач за сапун, кој прифаќа премиум и издржлив материјал.држач за сапун и сунѓер добар подарок за вашето семејство и пријатели, и ќе им се допадне.

Карактеристики

Производи во категоријата