.

.

Кигаи 3 ЕЕЗ Чистење Пилинг Сунѓери Мирис Слободен Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Мандала

Кигаи 3 ЕЕЗ Чистење Пилинг Сунѓери Мирис Слободен Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Мандала

DEN 179.04

Износ
Залиха

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце. (со јаже). Добра апсорпција, отекува при апсорпција на вода, сунѓер за чистење без гребење, не остава траги или гребнатини на садовите. Умерена овална форма и големина за удобно држење, дизајн на пена од саќе. Одлично отстранување дамки, мала количина сапун произведува богата пенлива пена за длабоко чистење и лесно ги брише маснотиите и остатоците од храна. Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис. Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце. (со јаже). Добра апсорпција, отекува при апсорпција на вода, сунѓер за чистење без гребење, не остава траги или гребнатини на садовите. Умерена овална форма и големина за удобно држење, дизајн на пена од саќе. Одлично отстранување дамки, мала количина сапун произведува богата пенлива пена за длабоко чистење и лесно ги брише маснотиите и остатоците од храна. Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис. Опис Материјал : меко Дрво Пулпа Сунѓер пакет вклучени : Јаже Големина : Овална 3, 54х2, 56инч. 3 Брои Функција : 1.Овој сунѓер од дрвена пулпа кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце 2.Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис. 3.Добра апсорпција, отекува при апсорпција на вода, сунѓер за чистење без гребење, не остава траги или гребнатини на садовите 4.Умерена овална форма и големина за удобно држење, дизајн на пена од саќе 5.Одлично отстранување дамки, мала количина сапун произведува богата пенлива пена за длабоко чистење и лесно ги брише маснотиите и остатоците од храна. 6.Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис.

Карактеристики

Производи во категоријата