.

.

ЛЕПСЈГЦ Тешка Решетка За Сушење Алишта, Полица За Облека Од Нерѓосувачки Челик За Внатрешна И Надворешна Употреба Најдобро Се Користи за Кошули Панталони Крпи Чев?

ЛЕПСЈГЦ Тешка Решетка За Сушење Алишта, Полица За Облека Од Нерѓосувачки Челик За Внатрешна И Надворешна Употреба Најдобро Се

DEN 2.33

Износ
Залиха

Тип : решетка за сушење монтирана На Подот. Боја : Златна, Розова. Должина : 170СМ. Главен материјал : алуминиум. Таа е погодна за внатрешно / надворешно сушење, заштеда на простор и удобно складирање. Тип : решетка за сушење на Подот : Златна, розова материјал : алуминиумска големина : како што е прикажано должина : 170 см дали да се преклопи : Број на слоеви : два слоја е погоден за внатрешно / надворешно сушење, заштеда на простор и удобно складирање.Може да собере голема количина облека, поудобна и поудобна за употреба.Дебел метален материјал, силен носивост, стабилен и издржлив.Преклоплив, лесен за употреба, практично складирање, заштедете простор.Потребен од семејството, силен носивост, стабилен и издржлив.Решетката за сушење има силна носивост и не е лесна за ' рѓа. Може да се користи и за влажни и суви, тркалезни и мазни, без бруси, не е лесно да се гребе рацете и не е лесно да се оштети облеката.Преклопен дизајн, волуменот станува помал по преклопување, и се става на балконот, дното на креветот, тесниот дел од кабинетот, не зазема дополнителен домашен простор, преклопувањето и отворањето е едноставно, лесно за ракување.Може да се користи во детска соба, перална, дневна соба, студентска спална соба, градинка, хотел, стан, берберница, продавница за убавина итн., многу погоден за внатрешна и надворешна употреба.Оваа продавница има лавици за облека од различни материјали и стилови. Се надевам дека ќе можете трпеливо да пребарувате и купувате.Пакетот вклучува : 1*закачалкаовој производ не содржи други додатоцип : поради различни алатки за мерење, може да се појават грешки од 1-2 СМ.

Карактеристики

Производи во категоријата