.

.

Suoyi на отворено соларни светла, водоотпорен хризантема цвеќиња светло, светло за соларни градинарски светла пејзаж патека светлина за декор на двор во дворот

Suoyi на отворено соларни светла, водоотпорен хризантема цвеќиња светло, светло за соларни градинарски светла пејзаж патека

DEN 3.33

Износ
Залиха

Стаклото за доказ за вода е IP66, Цвет и стебло е изработено од високо квалитетен материјал докажано дека издржи во лошо време. Можете да ги свиткате стеблата и лисјата во различен ангел и стил, а цветните светла во форма на сончоглед ќе останат во форма дури и по илјадници пати на свиткување.2 V AA600 MA Ni-MH LUMENS : 15-20 LED светла : соларни светла : соларни Вклучен пакет : 1x Solar Garden Stake Decok Decoker. 【Држете се во лошо време】 Оваа прекрасна вештачка цветна градина светло е дома надвор. Можете да ги свиткате стеблата и лисјата во различен ангел и стил, а цветните светла во форма на сончоглед ќе останат во форма дури и по илјадници пати на свиткување. Совршено како светло на патеката и светло во земја, погодна за засадена во близина на дрвја, цвет, ограда и патека. Ние, исто така, го надградивме поширокиот соларен панел кој ја претвора сончевата светлина во моќност побрзо и поефикасно во облачно време, совршено како светла на патеки и светла во земјата. Совршено како светло на патеката и светло во земја, погодна за засадена во близина на дрвја, цвет, ограда и патека. Режимот на светлина ќе трае 6-8 часа по целосно наполнет до електрична енергија. 【Одржување Бесплатно и лесно инсталирање】 Не е потребна жица и надворешна електрична енергија, светло за градинарски декор автоматски ќе светне во темница за да го осветли вашиот двор и патека. Нема дополнителна жица, не е потребна електрична енергија. 【Прилагодливи стебла и лисја】 И стеблата и лисјата се дополнуваат со железна жица што дава ултра флексибилност и издржливост. Совршено за употреба каде што е недостапно конвенционалното снабдување со електрична енергија. Хризантема цветна соларна градина/двор, светло за промена на бојата има талог. Стаклото за доказ за вода е IP66, Цвет и стебло е изработено од високо квалитетен материјал докажано дека издржи во лошо време. 【Држете се во лошо време】 Оваа прекрасна вештачка цветна градина светло е дома надвор. Светлината се вклучува автоматски кога е темно со рачен прекинувач за вклучување/исклучување. Ние, исто така, го надградивме поширокиот соларен панел кој ја претвора сончевата светлина во моќност побрзо и поефикасно во облачно време, совршено како светла на патеки и светла во земјата. 【Одржување Бесплатно и лесно инсталирање】 Не е потребна жица и надворешна електрична енергија, светло за градинарски декор автоматски ќе светне во темница за да го осветли вашиот двор и патека. Водоотпорен IP65, сè додека не се натопува во вода. Идеално за украсување на вашата градина, балкон, тревник, итн.【2021 надградена верзија】 Поголемиот хризантема сега е со скромна ткаенина, подобрувајќи го квалитетот и изгледот на онаа на вистинска крин. Последни 8 часа со целосно полнење. Спецификации : Големина : Висока 80см/31,49 '' Боја : бел, розов, жолт материјал : водоотпорен 2 V70 MA соларни панели+PVC+не'рѓосувачки челик+модел на батерија од свилена крпа : 1.

Карактеристики

Производи во категоријата