.

.

LED Светла Бар Безжичен Далечински Управувач Прекинувач БЕЗЖИЧЕН Контролер ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување Строб Жици Комплет одговара ЗА LED Светла Бар Жици Темперамент Ко?

LED Светла Бар Безжичен Далечински Управувач Прекинувач БЕЗЖИЧЕН Контролер ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување Строб Жици Комплет одговара

DEN 223.84

Износ
Залиха

Широка Примена : овој универзален безжичен контролер за ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување на комплетот за жици за жици на строб се вклопува за сите комплети за ремени за жици со лед светла. функцијата строб може да се користи за речиси сите лед мешунки и лесни шипки на пазарот, Компатибилни со сите возила, ХИВ, АТВ, 4х4, Количка За Голф, Брод итн. Повеќе Режими И Далечински Управувач : безжичниот прекинувач обезбедува 6 различни режими .растојанието на безжичниот далечински управувач на прекинувачот за далечински управувач е на околу 30 метри. Безбеден и Сигурен и Издржлив : доаѓа со лизгачки заштитен капак, висококвалитетна кожа и цврста кука. нема потреба да се грижите за условите за прекумерна струја или прекумерна температура, прекинувачот е постојано тестиран за да се обезбеди издржливост и безбедност. Приклучете и Играјте - само приклучете го 3-пинскиот конектор во вашиот темперамент, или треба да биде цврсто поврзан со вашиот темперамент. Најдобра услуга по продажбата : ние нудиме 1 години гаранција и доживотна поддршка на клиентите. Со апсолутно ништо да се грижите за, Ако постои било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас и оставете порака, 24 часа онлајн услуга. Точка : БЕЗЖИЧЕН контролер За ВКЛУЧУВАЊЕ/Исклучување Строб Жици Комплет Материјали : АБС Работен Напон : 12-24 V dc водоотпорна стапка : ip67 работна температура : -30° ~ +80° Прекинувач Операција : Вклучување-Исклучување. Далечинско растојание на далечинскиот управувач : во рамките на приближно 30 метри висока температура заштита : Да растојание За Контрола : Во Рамките На 30 МЕТРИ Материјал : висококвалитетен Пвц, бакар и метален Пакет вклучен : 1 x контролна кутија со конектори (без жици) 1 x прекинувач Забелешка : 1 : ве Молиме завршете ја инсталацијата од професионалци или инсталирајте го ременот за жици под водство на професионалци. 2 : ве Молиме, усогласете ја цврстината на жиците со правилен работен напон. 3 : Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3мм, благодарам. 4 : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. 5 : пред да го инсталирате овој производ, проверете ги вашите државни/провинциски и локални/општински закони и прописи.

Карактеристики

Производи во категоријата