.

.

Штрајкувајте го мамката за глава со солена вода со солена вода

Штрајкувајте го мамката за глава со солена вода со солена вода

DEN 79.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Премиум црн никел хемиски заострен кука. Рефлексивни 3Д очи. Боја отпорна на чип. Број на модел FJH. Модел STS14. Број на модел RMG. Број на модел RMGXGM4. Број на модел rmgxzulu5. Број на модел STM. Главата на станови се одликува со врвна црна никел хемиски заострена кука. Додадовме животни рефлексивни 3-Д очи и убаво извајана, функционална глава. Барздите за чувари на мамки обезбедуваат вашата мамка да остане сè додека не сте подготвени да го отстраните, додека хемиски заострената премија за црна никел ја обезбедува сигурна поставка. Штрајкот крал црвена риба со солена вода со солена вода, главата има боја отпорна на чипови за долготрајна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата