.

.

Дудњц Вештачки Божиќен Бор Гранка Поинсетија Солза Венци, 25 во Вештачки Зимски Борови Шишарки Зелени Матирани Црвени Бобинки Мешано Ѕвонче Божиќно Замавче За Дома

Дудњц Вештачки Божиќен Бор Гранка Поинсетија Солза Венци, 25 во Вештачки Зимски Борови Шишарки Зелени Матирани Црвени Бобинки

DEN 0.67

Износ
Залиха

БОЖИЌНА ПОИНСЕТИЈА : Божиќна солза од донгкинг, украсена со Божиќни цвеќиња и борови шишарки, може да додаде моментална Божиќна атмосфера на која било врата, ѕид, прозорец или друга област во домот. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Рачно Изработените Божиќни Венци се полни со вештачки борови иглички, кои изгледаат пореално од пвц венци и стануваат прекрасен пејзаж што ја прави вашата куќа сосема поинаква. ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ : нема потреба од сушење гранки или потреба за чистење на лабави игли. Оваа живописна Божиќна декорација го помина тестот на времето и ќе трае многу празници. ИДЕАЛНИ УКРАСИ ЗА БОЖИЌ : Додадете Ги На Елката за да додадете глазура на тортата за украсите на Елката. За подобро збогатување На Секој Божиќен дисплеј. Создадете рустикален изглед на фарма. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : погоден за врати, прозорци, камини, за да го донесете совршениот божиќен празник во вашиот дом. Совршено оди со Нашиот Божиќен Венец од црвена бобинка. БОЖИЌНА ПОИНСЕТИЈА : Божиќна солза од донгкинг, украсена со Божиќни цвеќиња и борови шишарки, може да додаде моментална Божиќна атмосфера на која било врата, ѕид, прозорец или друга област во домот. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Рачно Изработените Божиќни Венци се полни со вештачки борови иглички, кои изгледаат пореално од пвц венци и стануваат прекрасен пејзаж што ја прави вашата куќа сосема поинаква. ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ : нема потреба од сушење гранки или потреба за чистење на лабави игли. Оваа живописна Божиќна декорација го помина тестот на времето и ќе трае многу празници. ИДЕАЛНИ УКРАСИ ЗА БОЖИЌ : Додадете Ги На Елката за да додадете глазура на тортата за украсите на Елката. За подобро збогатување На Секој Божиќен дисплеј. Создадете рустикален изглед на фарма. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : погоден за врати, прозорци, камини, за да го донесете совршениот божиќен празник во вашиот дом. Совршено оди со Нашиот Божиќен Венец од црвена бобинка. Опис : Карактеристики : Расфрлајте ги овие лози на вашиот ѕид, врати, замав, кафулиња, ресторани и патеки начини да го создадете тој совршен изглед и чувство. Применливо За божиќна декорација, декорација на домот, приврзок за декорација на хотелски трговски центар, украс за Денот на Благодарноста итн. Користете го вашиот каприц ЗА ДА ЈА НАПРАВИТЕ Вашата Елка, Божиќна венец, десктоп цветна уметност итн.Спецификации : Име На Производ : Ѕид Виси Материјал : Свила Крпа, Пластични Пакет Вклучени : 1x Ѕид Виси.

Карактеристики

Производи во категоријата