.

.

Touhia M10 T слот ореви 1018 челик за железница за палуби на Toyota, за Tacoma & Tundra Cleats

Touhia M10 T слот ореви 1018 челик за железница за палуби на Toyota, за Tacoma & Tundra Cleats

DEN 2.33

Износ
Залиха

2/5 "-10 дијаметар на прислушувана дупка. Материјал : челик од црн оксид. Посебни карактеристики : прислушувани преку. Надворешен финиш : црн оксид; оценка на оценка : 1018. Супериорна отпорност на корозија на редовен челик, направен со црн оксид челик. 2/5" -10 прислушуван дијаметар на дупката. Материјал : челик од црн оксид. Специјални карактеристики : Добиени преку. Надворешен финиш : Црн оксид; оценка за оценка : 1018. Супериорна отпорност на корозија на редовен челик, направен со црн оксид челик. Карактеристики : 1. Направено од највисок квалитет на челик2. Супериорна отпорност на корозија со елегантен црн изглед3. Безбедно се вклопува во шините на палубата/страничните шини и на такома и Tundras4. Поставете дополнителни прилагодени клипови, падови за вратоврска, Д-прстени, лавици за велосипеди и повеќе5. Со целосно 2/5''tapped и навојна дупка, можностите се бесконечни за тоа што можете да го прикачите пакетот вклучен : 4 x t-слот-ореви.

Карактеристики

Производи во категоријата