.

.

Xunmaifdl преносна биро за ламба, LED ламба за полнење на студентска студентска студентска ламба за очи, креативна модна спална соба за кревети за кревети око око

Xunmaifdl преносна биро за ламба, LED ламба за полнење на студентска студентска студентска ламба за очи, креативна модна спална

DEN 2.33

Износ
Залиха

Дизајнот на површинската светлина во форма на прстенот ја прави светлината помека и рамномерна, а температурата на бојата се контролира на 5500-6500 K, што ги прави очите да се чувствуваат поудобно. Без стробоскопско, нема зрачење, нема сјај, подобра заштита за очите. Ветувајте удобност за затемнување, можете да ја притиснете конкавната област на допир за да ја прилагодите осветленоста на светлината. Различна осветленост може да одговара на вашите различни потреби. Лесно допрете го прекинувачот за сензори на допир на допир на допир со еден допир, а само човечкиот допир на кожата може да ја контролира ламбата за заштита на очите. Прилагодувањето на осветленоста во текот на ноќта нема да влијае на останатите други и нема да ви ги удри очите, да се грижите за вас и вашето семејство и прецизно. Совршена услуга : Задоволството на нашите клиенти е многу важно за нас, ако имате проблеми или коментари, со нетрпение ја очекуваме вашата порака. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме совршено решение. Надградена порта за брзо полнење со USB, опремената USB-излезна порта, поддршка компјутер и мобилна моќност на табели за напојување, оваа LED-ламба за LED има заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија. Осветлувањето без фликер е пријатно за вашите очи, нека очите не се лесно да се добие замор. За нас го користиме huating RHDL за да го подобриме вашиот живот, да напредувате, да ги откриете вашите можности и да го подобрите вашиот живот. Ние им помагаме на луѓето да откријат производи што ги задоволуваат нивните потреби и ве мотивираат да го подобрите животот. Опис на производот Извор на светлина : LED сенка Материјал : Пластичен режим на префрлување : Стил на допир : Едноставен и модерен напон : ≤36 V Боја : Бела големина : 430mmx138mm Температура на бојата на производот : 5500-6500 K Минимално осветлување : 2 LUX Максимално осветлување : 200 LUX Максимална моќност : 2 W LED LIF :

Карактеристики

Производи во категоријата