.

.

LED ламба за маса во кревет 2-светла Е27 Студија за вода цевки за вода, ламба за ламби за светло за ламби за светло, персонализирана креативна подот, дневна соба, светли?

LED ламба за маса во кревет 2-светла Е27 Студија за вода цевки за вода, ламба за ламби за светло за ламби за светло, персонализирана

DEN 2.33

Износ
Залиха

Главен материјал : Ironелезо, вода цевка ; Висок квалитет е едноставен и неверојатен. Компатибилен со светски напон - 110 V или 240 V и сè што е помеѓу - Ве молиме, искористете соодветен напон на сијалицата. Робусна завршница на индустриска цврста железна ламба; 2-лесна гроздобер индустриска табела. Занает : Спреј боја замрзната. 【Удобно сјај】- Нашата мала ламба за маса создава удобно и удобно чувство кога поминува време со вашето семејство, затоа што лабавата ја омекнува светлината и ги штити очите подобро. 【Лесно за склопување】 Табелата за ламбата треба да се собере, но е лесно и може да се направи за 10 минути. Главен материјал : Ironелезо, вода цевка ; Висок квалитет е едноставен и неверојатен. Компатибилен со светски напон - 110 V или 240 V и сè што е помеѓу - Ве молиме, искористете соодветен напон на сијалицата. Робусна завршница на индустриска цврста железна ламба; 2-лесна гроздобер индустриска табела. Занает : Спреј боја замрзната. 【Удобно сјај】- Нашата мала ламба за маса создава удобно и удобно чувство кога поминува време со вашето семејство, затоа што лабавата ја омекнува светлината и ги штити очите подобро. 【Лесно за склопување】 Табелата за ламбата треба да се собере, но е лесно и може да се направи за 10 минути. Добредојдовте во продавницата за професионално осветлување на GWNFT за да купите. Ние ќе користиме иновативни ламби, професионална технологија и топла услуга за да им дадеме на сите клиенти пријатно искуство за купување, да изберат омилена ламба за да си однесат дома за да го украсуваат вашиот живот! Категорија : Подишните ламби : Внатрешен материјал за осветлување на осветлувањето на телото : Вода цевки, материјал за покривање на железо : Ironcolor : Rust Redsize : Ве молиме, погледнете во димензијата на фиксирање на фиксни високи : 65cmfixture Ширина : 39cmnet Тежина : 5kglight сијалица за сијалица Тип на сијалица : ламба за заштеда на енергија, ламба за заштеда на енергија, држач за LEDLAMP : E27 INCLUDE или не вклучува сијалички : не Вклучувајќи сила на сијалици Помешана моќ по ламба : 40 W 110-240 VPLUG Конвертор : 1 Број на извори на светлина : 2 Switch Тип : Прекинувач на табели : 1 * Табела за ламба (без сијалица) Услуга по продажба : Ви благодариме за купувањето во нашата продавница. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. Ние ќе ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Ви посакувам среќен живот!.

Карактеристики

Производи во категоријата