.

.

Контраарт Оклоп Божји Од 7.62 Дизајн Двоен Ѕид Изолирани Нераскинлива Пластика Патување Гимнастик Со Капак Држи 16 Течност Унци Бпа Слободен Микробранова Печка Безб?

Контраарт Оклоп Божји Од 7.62 Дизајн Двоен Ѕид Изолирани Нераскинлива Пластика Патување Гимнастик Со Капак Држи 16 Течност Унци

DEN 239.84

Износ
Залиха

ДВОЈНА ЅИДНА ИЗОЛАЦИЈА-за намалување на кондензацијата од ладни или топли пијалаци. Изолацијата на двојниот ѕид ги одржува ладните пијалоци постудени, а топлите пијалоци, потопли. НАПРАВЕНО Во САД - Пластика позната по супериорна јасност и издржливост, тамблерите нема да се скршат, пукаат, топат, кршат или чипуваат при нормална употреба. Безбедни карактеристики НА КАПАКОТ за ПРИЦВРСТУВАЊЕ лесен лизгач за отворање/затворање што одговара на повеќето сламки. Чашите се вклопуваат во повеќето држачи за чаши за возила. ДИРЕКТНО ОД ЗАМРЗНУВАЧ до Микробранова Печка Може да оди директно од замрзнувачот до микробрановата печка што ќе го олесни правењето на утринскиот Протеински Шејк или Пиењето. ЛЕСНИ И МЕРКИ-лесни што го олеснуваат носењето до таа скара на отворено, пикник, до канцеларија или кога патувате. Мерки 3.53" х 3.78" х 6.63". Држи 16 течни унци. Уметнички ДИЗАЈН - Прекрасен уметнички дизајн со 7.62 Дизајн додава убавина и разлика на оваа долготрајна Гимнастичарка. Доживотна Гаранција Тамблерите доаѓаат со доживотна гаранција при нормална употреба. Контраарт "Оклоп Божји" Од 7.62 Дизајн Двоен Ѕид Изолирани Нераскинливи Пластични Патување Гимнастик со Капак. Држи 16 Течни Унци. Ефесјаните 6 : 13 затоа, облечете го целиот Божји оклоп, така што кога ќе дојде денот на злото, можеби ќе можете да застанете на земја.."Тамблер е направен Од Пластика која е позната по силата и јасноста. Другите Пластики стануваат магливи и досадни со текот на времето. Нашата Пластика ќе остане чиста и живописна. Оваа Тамблер нема да се скрши, попуштат, или чип. Вклучен Е координативен Капак и има сигурно прицврстување. Лесен и лесен за носење. Земете пешачење, на скара или носете во канцеларија со леснотија. Изолацијата Со двоен Ѕид ќе ви помогне да ги одржувате ладните пијалоци, постудените и топлите пијалоци, потопли. Тамблерот е безбеден за миење садови и микробранова печка.

Карактеристики

Производи во категоријата