.

.

HQRP Тастатура ЗА TOSHIBA САТЕЛИТ L675D-S7040GY / L675D-S7042 / L675D-S7046 / L675D-S7049 / L675D-S7050 / L675D-S7052 Лаптоп Плус Подлога

HQRP Тастатура ЗА TOSHIBA САТЕЛИТ L675D-S7040GY / L675D-S7042 / L675D-S7046 / L675D-S7049 / L675D-S7050 / L675D-S7052 Лаптоп

DEN 191.20

Износ
Залиха

HQRP® Лаптоп Тастатура плус HQRP® Coaster;. Тип : Внатрешна Тастатура За Лаптоп;. Состојба : НОВА;. Боја : Црна;. 100 дена гаранција!. HQRP лаптоп тастатура компатибилен Со Toshiba САТЕЛИТ L675 D-S7040 GY / L675 D-S7042 / L675 D-S7046 / L675 D-S7049 / L675 D-S7050 / L675 D-S7052.

Карактеристики

Производи во категоријата