.

.

ЛУОЗИ 2 парчиња Вода Тегови Водни Вежби Гира Интерактивна Вода Тежини Базен Тегови За Губење На Тежината, Портокал

ЛУОЗИ 2 парчиња Вода Тегови Водни Вежби Гира Интерактивна Вода Тежини Базен Тегови За Губење На Тежината, Портокал

DEN 468.80

Износ
Залиха

Може да ги зајакне мускулите во рамената, рацете, градите, грбот и јадрото. Калапи за компресија на мувла, многу издржливи. Понудете голем отпор за вашето вежбање во вода. Совршен додаток на тренингот за аеробик во вода и убав помошник за вас. Тоа е одличен избор за да научите пливање и нуркање во базенот. мала тежина, издржлива и супер брза сува, погодна за носење и складирање. Може да ги зајакне мускулите во рамената, рацете, градите, грбот и јадрото. Калапи за компресија на мувла, многу издржливи. Понудете голем отпор за вашето вежбање во вода. Совршен додаток на тренингот за аеробик во вода и убав помошник за вас. Тоа е одличен избор за да научите пливање и нуркање во базенот. мала тежина, издржлива и супер брза сува, погодна за носење и складирање. Вицереин.

Карактеристики

Производи во категоријата