.

.

Маица за лого на Puma Boys No. 1

Маица за лого на Puma Boys No. 1

DEN 156.64

Износ
Залиха

60% памук, 40% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинска миење. Класична маица и вклопување. Ребреста екипа на вратот. Лого за печатење на екранот Пума. Тип на ткаење : Плетете. Пума, глобален атлетски бренд, им овозможува на потрошувачите иновативни производи кои успешно ги спојуваат креативните влијанија од светот на спортот, начинот на живот и модата.

Карактеристики

Производи во категоријата