.

.

Сулекс сина варсити јакна женски врвови кафеава кожна јакна

Сулекс сина варсити јакна женски врвови кафеава кожна јакна

DEN 2.00

Износ
Залиха

Карактеристики : пријатна плетена ткаенина, екипаж, лабава вклопување, обична гроздобер плетена кошула, долг ракав, есен y2k шуплива клетка, гранџ хипи 2000 -тите улична облека.02' 'Биста : 110см/43.20 '' Биста : 125cm/49.28 '' Должина : 102cm/40. Графички маички со долги ракави џемпер елек плус големина блузи за жени морнарица сини кошули за жени мрежа кошула гроздобер графички маички за жени лабави фитинг врвови за жени преголеми маици со долги ракави, исечени кабел за џемпери, плетено кардиган џемпери за женски женски пуловер дуксери, гроздобер кошули за морнарица за жени морнари за жени морнари Маици за жени маички маички жени каубои качулки пролетни врвови за жени 2022 плетени џемпер жолт џемпер преголема маица џемпер на вратот шифон блуза портокалова портокалова.16 '' Рамо : 43cm/16.54''Size : XL САД : 14 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : 18 Велика Британија : ЕУ : 44 ракав : 62cm/24. Затворање.Материјал : Направен од високо квалитетен материјал, горниот дел од Y2 K е мек, лесен, пријателски за кожата, дише и удобно, одлично за пролет и есен.

Карактеристики

Производи во категоријата