.

.

Фестивал Буци Сребрени Холографски Сјај Измешајте СЈАЈ КОЗМЕТИЧКИ СЈАЈ Лабав Сјај Во Прав За Фестивалска Шминка Лице Тело Коса Нокти Очи Усни

Фестивал Буци Сребрени Холографски Сјај Измешајте СЈАЈ КОЗМЕТИЧКИ СЈАЈ Лабав Сјај Во Прав За Фестивалска Шминка Лице Тело Коса

DEN 559.20

Износ
Залиха

Забавно И Лесно Се Нанесува на Вашите Нокти или Вештачки Нокти. Работи Одлично со секој Гел или Акрилен Прав. Одлично за Уметност на Нокти, Шминка, Уметност на Телото, Занаети И Многу Повеќе. Одлично за секоја пригода за додавање боја, поп и гламур!. Буци Холографски Сјај Микс. За НАШИОТ СЈАЈ Нашиот сјај е ОТПОРЕН НА миленичиња растворувач сјај. Иако ја тестиравме оваа солвентност на сјајот, секогаш препорачуваме да тестирате мал примерок во вашето решение. Како што не можеме, тестирајте го секое достапно решение. ОТПОРЕН НА РАСТВОРУВАЧ НА ПОДАТОЦИ ЗА ТЕСТИРАЊЕ : Да Растворлив Во Вода : Да, но тестирајте УВ : Безбедна Максимална Температура : 135 C/175 F УПОТРЕБА НА СЈАЈОТ има толку многу забавни работи што можат да се направат со нашиот СЈАЈ ЗА МИЛЕНИЧИЊА. Својствата отпорни на растворувачи го прават одличен за уметност на ноктите. Одлично е и за гел-лак уметност за Нокти. Безбеден за употреба на кожата. Можете да создадете одлична уметност на телото, тетоважи на телото и треперење на телото. Сјајот за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ е подобар од занаетчискиот сјај, така што ќе функционира совршено на сите занаетчиски проекти што можеби ги планирате. УПАТСТВО ЗА БОЈА сите слики Од нашиот сјај се направени во нашиот објект. Работевме навистина напорно за точно да одговараме на боите. Сепак, поради разликите во мониторите и програмите, може да има мала разлика во бојата. Само забелешка, сликите не ги прават овие блескави правда. Тие се светли, светкави и апсолутно убави. Се потрудивме да доловиме што повеќе детали за вас, но не успеавме да ја доловиме вистинската убавина на нашите блескави.

Карактеристики

Производи во категоријата