.

.

ОК е Компатибилен со 2018-2020 Тојота Камри 4 Парче Нерѓосувачки Тркало И Акцент Трим, 0.875 Ширина WQ18130

ОК е Компатибилен со 2018-2020 Тојота Камри 4 Парче Нерѓосувачки Тркало И Акцент Трим, 0.875 Ширина WQ18130

DEN 1035.20

Износ
Залиха

Овој ДЕЛ НА ОК е дизајниран да одговара на Тојота Камри 2018-2020,4-врата. Што е вклучено во кутијата? Вашиот пакет ќе вклучува 4 парче Нерѓосувачки Челик Тркало Добро Акцент Трим, 0.875" Ширина, СО 3м лепило инсталација и црна гума заптивка раб. - КАА WQ18130. Тркало И Акцент Трим. Направени во САД! Висококвалитетен Полиран 26 мерач-304 Нерѓосувачки Челик. 3м Автомобилска Акрилна лента од Пена ќе се држи цел живот без да предизвика оштетување на површината на возилото. Лесна инсталација! Инсталира директно над постојните површини на вашите возила. Исечете до совршенство и Полиран До Сјај на Огледало. ТРКАЛО И БРАНИК Додаток Трим има многу низок профил против возилото. На горниот раб се нанесува гумена заптивка за да се обезбеди дополнителна видливост и заштита. Тркало И Браник Додаток Трим е претходно формирана за секој модел Од Високо Полиран Нерѓосувачки Челик, со целосна 3м акрилна пена лепило поддршка за подобрување на изгледот на вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата