.

.

TPM-900 DIGITAL LED термометар AC 220V Flush Digital Temperate Panel мерач со сензор погоден за фрижидерски кабинет

TPM-900 DIGITAL LED термометар AC 220V Flush Digital Temperate Panel мерач со сензор погоден за фрижидерски кабинет

DEN 0.33

Износ
Залиха

Време на испорака : 7-18 дена по специјална линија за САД, 8-25 дена по редовно работно место за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост. Ако ви е потребен производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе користиме DHL за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Ние сме професионален дистрибутер на електронски производи . само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Забележете дека производите ги нуди само марката : Galaxyelec. Другите продажни луѓе не се сигурни. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.

Карактеристики

Производи во категоријата