.

.

Муксиен Нога Тежини Жени 3lb Тренингот Пондерирана Елек Тежина Вежбање Фитнес Спорт Пондерирана Елек Тренингот Опрема, Телесна Тежина Елек За Мажи, Жени Вујко Тежин

Муксиен Нога Тежини Жени 3lb Тренингот Пондерирана Елек Тежина Вежбање Фитнес Спорт Пондерирана Елек Тренингот Опрема, Телесна

DEN 0.67

Износ
Залиха

Полн Со Железен Песок : Овој Елек Е Полн Со-Железен Песок, Совршен За Тренинг За Сила, Тренинг На Мускули, Качување По Скали , Кревање Тегови, Одење, Трчање Итн., За Да Помогнете Во Подобрување На Состојбата На Срцето И Физичката Сила, Обезбедете Повеќе Карактеристики, Брзина И Агилност. Интегриран Џеб : Благодарение На Вградените Џебови На Предната и Задната Страна На Елекот, Можете Да Чувате Предмети како Што се Клучеви, Слушалки Или Мобилни Телефони во Вашиот Џеб, За да Можете Да Уживате Во Музиката Додека Вежбате Без Воопшто Да Пропуштите Телефонски Повици или Предмети. Ремени За Тока И Рефлектирачки Ремени : Интегрираните Ремени За Тока Се Многу Разноврсни. Еластичните Рабови На Овој Елек За Тежина Обезбедуваат Одлична Флексибилност За Вежбање И Можат Да Се Прилагодат На Корисници Со Различна Големина; Рефлектирачките Ленти На Страните На Елекот За Тежина Ви Обезбедуваат Дури И Ноќе. Ако Не Разбирате Нешто За време на Процесот на Инсталација, Можете Да Се Консултирате Со Нашиот Пост - Персонал Во Секое време, И Тие Ќе Се Потрудат Да Го Решат Вашиот Проблем. Ви Благодарам Многу!. Дизајн : Овој Премиум Елек Е Изработен Од Врвен Неопрен, Кој Го Одржува Супер Тврд, Дише, Мек И Еластичен Дури И Во Екстремни Услови, Што Го Прави Идеален За Сите Спортски Ентузијасти. Полн Со Железен Песок : Овој Елек Е Полн Со-Железен Песок, Совршен За Тренинг За Сила, Тренинг На Мускули, Качување По Скали , Кревање Тегови, Одење, Трчање Итн., За Да Помогнете Во Подобрување На Состојбата На Срцето И Физичката Сила, Обезбедете Повеќе Карактеристики, Брзина И Агилност. Интегриран Џеб : Благодарение На Вградените Џебови На Предната и Задната Страна На Елекот, Можете Да Чувате Предмети како Што се Клучеви, Слушалки Или Мобилни Телефони во Вашиот Џеб, За да Можете Да Уживате Во Музиката Додека Вежбате Без Воопшто Да Пропуштите Телефонски Повици или Предмети. Ремени За Тока И Рефлектирачки Ремени : Интегрираните Ремени За Тока Се Многу Разноврсни. Еластичните Рабови На Овој Елек За Тежина Обезбедуваат Одлична Флексибилност За Вежбање И Можат Да Се Прилагодат На Корисници Со Различна Големина; Рефлектирачките Ленти На Страните На Елекот За Тежина Ви Обезбедуваат Дури И Ноќе. Ако Не Разбирате Нешто За време на Процесот на Инсталација, Можете Да Се Консултирате Со Нашиот Пост - Персонал Во Секое време, И Тие Ќе Се Потрудат Да Го Решат Вашиот Проблем. Ви Благодарам Многу!. Дизајн : Овој Премиум Елек Е Изработен Од Врвен Неопрен, Кој Го Одржува Супер Тврд, Дише, Мек И Еластичен Дури И Во Екстремни Услови, Што Го Прави Идеален За Сите Спортски Ентузијасти. Тежини На нозете Жени 3lb Тренингот Пондериран Елек Вежбање За Вежбање Фитнес Спорт Пондерирана Опрема За Вежбање Елек, Елек За Телесна Тежина За Мажи, Жени Чичко Тежини 5lb Fine изработка и перење : процесот на двојна игла песок од протекување; задебелени и проширени раменици можат рамномерно, да избегнат замор на рамената и да направат вашето вежбање да се чувствува поудобно. Овој елек за обука е целосно перат и се препорачува да се мие со рака.

Карактеристики

Производи во категоријата