.

.

Торба За Шминка Патна Козметичка Торба Зелена Хартија Исечена Шема Тоалетна Торбичка Организатор Торбичка Со Патент и Рачка

Торба За Шминка Патна Козметичка Торба Зелена Хартија Исечена Шема Тоалетна Торбичка Организатор Торбичка Со Патент и Рачка

DEN 159.84

Износ
Залиха

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти. +Лесен и Издржлив : лесен и отпорен на истекување, тежок и лесен за чистење. #Рачна Големина Останете Организирани : мерката за патна торба е 8, 2х3, 1х3, 5 инчи, погодна за продолжување кога патувате или излегувате. Доволно Капацитет : Поддршка за држење на шминка, крпа, четка за заби, паста за заби и уште една мала работа. Може да содржи видови работи што ви се потребни во патувањето или бизнисот. Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, мажи, жени. Можете да го носите на спортска употреба на отворено, училиште, патување, канцеларија, поминете викенд патување на отворено, одете на скица на природата или која било друга случајна пригода. #Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти. +Лесен и Издржлив : лесен и отпорен на истекување, тежок и лесен за чистење. #Рачна Големина Останете Организирани : мерката за патна торба е 8, 2х3, 1х3, 5 инчи, погодна за продолжување кога патувате или излегувате. Доволно Капацитет : Поддршка за држење на шминка, крпа, четка за заби, паста за заби и уште една мала работа. Може да содржи видови работи што ви се потребни во патувањето или бизнисот. Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, мажи, жени. Можете да го носите на спортска употреба на отворено, училиште, патување, канцеларија, поминете викенд патување на отворено, одете на скица на природата или која било друга случајна пригода. Карактеристики #Материјал : добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти. +Лесен и Издржлив : лесен и отпорен на истекување, тежок и лесен за чистење. #Рачна Големина Останете Организирани : мерката за патна торба е 8, 2х3, 1х3, 5 инчи, погодна за продолжување кога патувате или излегувате. Доволно Капацитет : Поддршка за држење на шминка, крпа, четка за заби, паста за заби и уште една мала работа. Може да содржи видови работи што ви се потребни во патувањето или бизнисот. Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, мажи, жени. Можете да го носите на спортска употреба на отворено, училиште, патување, канцеларија, поминете викенд патување на отворено, одете на скица на природата или која било друга случајна пригода. Оваа тоалетна торба е совршена како подарок за пријатели, сестри, најблиски, па дури и како уживање за себе. Идеален организатор за патување и домашна употреба на козметика, лекови, тоалети или какви било мали нешта.Исто така најдобро за роденденски подароци, подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни подароци, празнични подароци, еколошки подароци.

Карактеристики

Производи во категоријата