.

.

ИГ - 1 ГМФ15004 4г Хеликс Топката Крајот Мелница, 2 Флејта, 30 Степен

ИГ - 1 ГМФ15004 4г Хеликс Топката Крајот Мелница, 2 Флејта, 30 Степен

DEN 2.67

Износ
Залиха

1/16 х 3/16 х 5/32 х 2. Карбид крај мил. Мувла и умре сечење суво или влажно сечење. Одлична завршна површина. Крајна мелница со високи перформанси за сечење претходно стврднати челици до HRc55. ИГ1 е најголемиот светски производител на алатки за сечење тркалезни стебла. Крајната мелница 4 G е изработена од најквалитетен карбид од нано зрно, а облогата дава извонредни перформанси на сечење и отпорност на абење кога се користи за брзо сечење на претходно стврднат челик до HRc55, како и леано железо.

Карактеристики

Производи во категоријата