.

.

XZGDEN Superior 8Pcs 1 Инчен Мебел Тркалца Diy Модел Делови Рамен Автомобил Фиксна Тркала Неми Насочен Тркало Метал Силика Материјал Мобилни Компоненти

XZGDEN Superior 8Pcs 1 Инчен Мебел Тркалца Diy Модел Делови Рамен Автомобил Фиксна Тркала Неми Насочен Тркало Метал Силика Материјал

DEN 801.60

Износ
Залиха

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Материјал : најлон, метал. Фиксна цврста рамна горна плоча, подвижно флексибилно бело пластично тркало. Широко се користи за мебел, колички, колички и без големи работи. ТЕШКИ ТРКАЛЦА Мазни и тивки и робусни. Материјал : најлон, металбој : како што е прикажано на сликата Големина : 1 Инч Кратко : големина На Тркалото : 25 х 12мм (надворешен дијаметар).?х Т) големина На Плоча : 41 х 18 мм/1,61 х 0,70 инчи висина : 29 мм забелешка : ве Молиме дозволете да има грешки од 13мм/0,040,12 инчи поради рачно мерење.?Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да конкурирате.Вистинската боја на предметот може малку да варира од сликите прикажани на веб-страницата поради многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Пакетот вклучуваше 8 парчиња ФИКСНА Гаранција За ВРАЌАЊЕ На Кастермани : сите комплети тркала на тркала се продаваат со 100% гаранција за враќање на парите, за секој случај да не сте задоволни со купувањето. Едноставно стапете во контакт со нас,и ние ќе ви вратиме. Тоа е толку едноставно!И ние би можеле да им обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку интернет 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата