.

.

Супериорни Тркалца За Движење На Мебел 5 Тркала, Компјутер Канцеларија Стол Тркала, Универзална Тркала, Па Тркала, Црна, Погоден За Вртливата Столици, Компјутерски ?

Супериорни Тркалца За Движење На Мебел 5 Тркала, Компјутер Канцеларија Стол Тркала, Универзална Тркала, Па Тркала, Црна, Погоден

DEN 2.33

Износ
Залиха

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Лесно за монтирање, овие тркала го оптимизираат и подобруваат вашиот мебел, кои обезбедуваат мазно и тивко лизгање.Идеален за огромна разновидност на намени ОД САМОСТОЈНИ до индустриски апликации (дома, училишта и продавници). Изработен од висококвалитетен пвц материјал : отпорен на абење и анти-стареење, материјалот е вистински и еколошки. Универзални модели : Повеќето канцелариски столчиња за управување на пазарот може да се користат, лесни за инсталирање и погодни за ваша употреба. Процес на структура на центар за имитација : флексибилно управување и посилно носење. Дали ја туркате или носите вашата опрема од едно до друго место Не вршете притисок врз грбот и заштедете енергија со инсталирање на овие нови Тешки Тркалца на вашата опрема и гледајте колку лесно и без напор можете да маневрирате со вашиот мебел или опрема до посакуваната локација. 360 степен ротација : лесно се движи во која било насока што ја сакате, за ваша погодност. Процес на високо ниво : површината е испрскана со фина и без очигледна зрнестост, а изгледот е исклучителен. Заштитете го подот : Дизајниран За заштита на тврдо дрво, тепих, чеша, плочки и други видови подови.?Поврзаниот хардвер е извонреден : столб од типот на навој, жлебот на конецот е длабок, лесен за навртување и цврст. Лесно за инсталирање : Кога сакате да замените скршен тркалце, можете да го инсталирате тркалцето со едноставна операција. Широк спектар на инсталација : Стебло За Заокружување и Навој, две опции, погодни за повеќето сцени (канцеларија, училиште, болница, итн.), погоден за сите видови канцелариски столови за управување.Име на производ : Тркалца Материјал : пвцкастер дијаметар : 50ммкастер висина : 53ммкастер ширина : 48ммбер капацитет : Околу 230кгпакет Содржина : 5х тркалца, стебло со Навој (Со алатка за инсталација) Совети : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата можеби нема да може да ја прикаже вистинската боја. Гарантираме дека стилот е ист како оној прикажан на сликата. Големина рачното мерење е само за повикување, кое и да е вистинското нешто.ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : сите комплети тркала се продаваат со 100% гаранција за враќање на парите, за секој случај да не сте задоволни со купувањето. Едноставно стапете во контакт со нас,и ние ќе ви вратиме. Тоа е толку едноставно!И ние би можеле да им обезбедиме на секој скапоцен клиент професионална настава преку интернет 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата